با توجه به تغییراتی که اخیرا در وب سایت ایجاد شده چناچه در استفاده از هر یک از بخش های سایت با مشکل و یا سوالی مواجه شدید با رابط کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان تماس حاصل فرمایید.          از تاریخ 1391/4/5 خانه ریاضیات اصفهان به عضویت شورای طرح امانت بین کتابخانه ای در آمد.نخستین کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی

 به گزارش لیزنا، با آغاز زمان ثبت نام شرکت در «نخستین کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی: یک دهه کتابخانه های دیجیتالی در ایران با نگاهی به آینده» علاقه مندان می توانند برای ثبت نامه به وبگاه کنفرانس مراجعه  نمایند.

بر اساس اعلام روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، نام نویسی در نخستین کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی تنها از طریق  وبگاه کنفرانس و پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس بر اساس شرایط و تعرفه ها میسر است.

 علاقمندان می بایست برای ثبت نام در این همایش، ابتدا نوع ثبت نام را در بخش «خدمات» انتخاب نموده و با بارگذاری فیش واریزی در بخش «ارسال فیش» و بارگذاری مدارک لازم و  عکس پرسنلی ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است، نخستین کنفرانس ملی کتابخانه دیجیتالی: یک دهه کتابخانه های دیجیتالی در ایران با نگاهی به آینده در روز ۹ بهمن ۹۲ برگزار خواهد شد.

 
طراحی شده توسط رسول خالقی

/p>

شما از یک مرورگر غیر استاندارد استفاده می کنید